Gids voor fotografen

E-mail voor fotografen

Van aanvraag tot download hebben fotografen berichten nodig die passen bij het moment. Deze gids behandelt offertes, shootplanning, galerijlevering, nabestellingen en toestemming voor nieuws of portfolio-gebruik.

Zet de opdracht in duidelijke stappen

Aanvraag en offerte

Bevestig dat de vraag binnen is, geef aan wanneer je antwoordt en leg in de offerte uit wat de volgende stap is.

Boeking en planning

Noem datum, locatie, starttijd en contactpunt. Een korte herinnering helpt iedereen zich op de shoot voor te bereiden.

Levering en downloads

Leg uit wanneer de galerij klaarstaat, hoe lang de downloadtermijn duurt en waar iemand hulp kan vragen.

Na de levering

Vraag zonder beloning om een review, bied nabestellingen van prints aan na toestemming en vraag apart of een beeld in je portfolio mag.

Schrijf alsof de klant tussen twee momenten leest

Bevestig een aanvraag en herhaal soort shoot, gewenste datum en moment van je reactie. Zo weet de klant wat er nu gebeurt.

Bij een offerte helpen de afgesproken onderdelen in gewone woorden. Beschrijf duur, locatie, levering en nabestellingen. Laat de klant antwoorden via één herkenbaar adres en vermijd druk om snel te beslissen.

Na akkoord volgt een boekingsbevestiging met datum, tijd, locatie, voorbereiding en contactgegevens. Een herinnering kan praktische vragen over kleding, route of aanwezigheid beantwoorden.

Vertel bij de levering wanneer de galerij klaarstaat, hoe bestanden worden gedownload en wanneer de downloadtermijn eindigt. Geef een adres voor hulp.

Een reviewverzoek is een vraag, geen ruil. Bied niets aan voor een positieve beoordeling. Vraag toestemming voordat je een foto in je portfolio of op sociale media gebruikt.

Een seizoensaanbod voor mini-sessies gaat naar mensen die zich vrijwillig inschreven. Beschrijf de sessie zonder een voorraad of deadline te verzinnen. Een nieuwsbrief gaat alleen naar mensen met toestemming; afmelden moet eenvoudig zijn.

Prijzen per tool

ToolPrijs en basisGratis optie
Moosend$9 bij 500 contacten ($7 jaarlijks; 30 dagen proef)30 dagen proef
Intercom$39 per seat maandelijks ($29 jaarlijks; 14 dagen proef)14 dagen proef
ActiveCampaign$15 bij 1.000 contacten (jaarlijkse betaling; Starter 1 gebruiker)—
Drip$39 tot 2.500 contacten (14 dagen proef)14 dagen proef
Customer.io$100 maandelijks bij 5.000 profielen (geen gratis plan)geen gratis plan
Encharge$99 ($79 jaarlijks) tot 2.000 abonnees—
Klaviyo$20 bij 500 profielen (gratis 250 profielen)gratis 250 profielen
Mailchimp$20 bij 500 contacten (gratis 250)gratis 250
HubSpot$7 per seat (gratis tools)gratis tools
Loops$99 bij 9.998 abonnees (gratis 4.000 verzendingen per rollende 30 dagen)gratis 4.000 verzendingen per rollende 30 dagen
Kit$33 bij 1.000 abonnees jaarlijks (gratis tot 10.000)gratis tot 10.000
Brevo$9 voor 5.000 e-mails (gratis 300 per dag)gratis 300 per dag

Tools voor fotografen

1

Een rustig ritme voor contact na een shoot en voor je eigen fotografieverhalen.

$9 bij 500 contacten ($7 jaarlijks; 30 dagen proef) Ideaal voor: Fotografen die zelf een herkenbare nieuwsbrief willen plannen

Een fotograaf kan een maandelijkse brief maken rond recente opdrachten, voorbereiding en een kijkje achter de schermen.

Laat iemand zelf kiezen waarvoor die mail ontvangt. Zet de afmeldlink zichtbaar in iedere nieuwsbrief en stuur geen bericht na een uitschrijving.

2

Een gesprek op het moment dat een klant hulp zoekt rond de opdracht.

$39 per seat maandelijks ($29 jaarlijks; 14 dagen proef) Ideaal voor: Studio’s waar vragen over planning en levering door een team worden opgepakt

Intercom ondersteunt gesprekken en klantenservice per seat.

Gebruik een gesprek om een wijziging in de planning te beantwoorden of de downloadtermijn van een galerij uit te leggen. Een reviewverzoek hoort pas na een afgeronde levering en zonder beloning.

3

Een vaste opvolging die een losse aanvraag naar een duidelijke volgende stap brengt.

$15 bij 1.000 contacten (jaarlijkse betaling; Starter 1 gebruiker) Ideaal voor: Fotografen die aanvragen en nazorg in korte reeksen willen ordenen

ActiveCampaign biedt e-mailmarketing en marketingautomatisering in Starter (5 acties per automatisering).

Zet aanvraag, offerte-opvolging, boekingsbevestiging, planning en een korte nazorgmail in een logische volgorde binnen de beschikbare acties.

4

Een bericht dat meebeweegt met interesse in een reportage zonder te blijven duwen.

$39 tot 2.500 contacten (14 dagen proef) Ideaal voor: Fotografen die hun websitebezoek zorgvuldig willen opvolgen

Drip biedt dynamische segmenten, onsite campagnes en workflows.

Je kunt iemand die informatie over een trouwreportage leest een passende uitleg sturen, zolang daar toestemming voor is. Stop de route zodra iemand zich afmeldt.

5

Customer.io

customer.io →

Een visuele route van aanvraag naar levering met een helder antwoord op elke gebeurtenis.

$100 maandelijks bij 5.000 profielen (geen gratis plan) Ideaal voor: Fotografen met meerdere soorten aanvragen en levermomenten

Customer.io biedt een visuele workflowbouwer.

Laat een aanvraag een herinnering voor de offerte starten en een ondertekende boeking een bevestiging. Houd een reactieadres bij ieder bericht zodat een klant niet hoeft te zoeken.

6

Een passend bericht wanneer een opdracht een nieuwe fase bereikt.

$99 ($79 jaarlijks) tot 2.000 abonnees Ideaal voor: Fotografen die gebeurtenisgestuurde berichten overzichtelijk willen houden

Encharge biedt berichten op basis van gebeurtenissen.

Een betaalde boeking kan de planning van de shoot activeren; een galerij die klaarstaat kan uitleg over de downloadtermijn sturen. Vraag apart toestemming voor een nieuwsbrief en verwerk afmelden direct.

7

Een voorkeurenlijst die ruimte laat voor portretwerk, bruiloften en zakelijke beelden.

$20 bij 500 profielen (gratis 250 profielen) Ideaal voor: Fotografen die meerdere soorten werk met duidelijke keuzes aanbieden

Klaviyo biedt profielen, e-mail en mobiele berichten.

Vraag welke onderwerpen iemand wil volgen en stuur alleen wat is aangevinkt. Een mail over nabestellingen van prints krijgt een eigen keuze en stopt zodra de ontvanger afmeldt.

8

Een overzichtelijke lijst voor verschillende soorten fotografieklanten.

$20 bij 500 contacten (gratis 250) Ideaal voor: Fotografen die doelgroepsegmentatie, marketingautomatisering en A/B-tests willen gebruiken

Mailchimp biedt doelgroepsegmentatie, marketingautomatisering en A/B-tests.

Scheid bijvoorbeeld mensen die een mini-sessie volgen van zakelijke opdrachtgevers wanneer je praktische uitleg schrijft. Houd service rond een boeking los van promotie.

9

Een geautomatiseerde opvolging voor een studio met meerdere rollen.

$7 per seat (gratis tools) Ideaal voor: Fotografen die met assistenten of producenten samenwerken

HubSpot biedt e-mailautomatisering in Starter met tot 10 geautomatiseerde acties en gratis tools.

Gebruik enkele acties voor de aanvraag, de bevestiging en een herinnering voor de planning. Laat marketingtoestemming een aparte keuze zijn en zet geen klantinformatie in een losse nieuwsbrief zonder die keuze.

10

Een sobere afzender voor feitelijke service rond een opdracht.

$99 bij 9.998 abonnees (gratis 4.000 verzendingen per rollende 30 dagen) Ideaal voor: Fotografen die vooral transactionele verzending nodig hebben

Loops biedt transactionele verzending.

Stuur hiermee een boekingsbevestiging, een bericht dat de galerij klaarstaat of een herinnering aan de downloadtermijn. Houd de tekst bij de afspraak en voeg geen promotie toe.

11

Een inschrijving die past bij de stem van een fotograaf en diens kennis.

$33 bij 1.000 abonnees jaarlijks (gratis tot 10.000) Ideaal voor: Fotografen die lessen, verhalen of voorbereidingstips delen

Kit biedt landingspagina’s en formulieren, tagging en segmentatie, sequenties vanaf Creator en de mogelijkheid digitale producten te verkopen.

Maak een formulier voor tips over een trouwdag of een portretsessie. Zet een losse toestemming voor de nieuwsbrief en een aparte route voor een betaalde gids, zodat een download niet automatisch nieuws activeert.

12

Een combinatie van service en zorgvuldig gekozen nieuws rond je agenda.

$9 voor 5.000 e-mails (gratis 300 per dag) Ideaal voor: Fotografen die transactionele berichten en een nieuwsbrief naast elkaar sturen

Brevo biedt marketingautomatisering, transactionele e-mail en A/B-tests.

Gebruik transactionele e-mail voor de boekingsbevestiging en uitleg over de galerijlevering. Stuur een seizoensaanbod voor mini-sessies alleen naar mensen die daarvoor toestemming gaven, zonder valse schaarste.

Veelgestelde vragen

Wanneer stuur ik een offerte-opvolging?

Bevestig eerst dat de aanvraag is ontvangen. Stuur daarna een korte herinnering op het moment dat je in je eerste bericht hebt genoemd en geef ruimte voor vragen.

Wat moet in een boekingsbevestiging staan?

Noem datum, tijd, locatie, voorbereiding, contactpunt en de manier waarop een wijziging wordt doorgegeven. Zo staat alle praktische informatie op één plek.

Hoe leg ik een downloadtermijn uit?

Vermeld wanneer de galerij opent, hoe bestanden worden gedownload en op welke datum de toegang eindigt. Geef een adres voor hulp bij een probleem.

Mag ik een klantfoto in mijn portfolio zetten?

Vraag toestemming voordat je de foto gebruikt en vertel waar het beeld kan verschijnen. Bewaar die keuze bij de opdracht en respecteer een weigering.

Maak je volgende bericht vandaag helder

Begin met de aanvraagbevestiging en de offerte. Schrijf één zin over de verwachte reactietijd en maak antwoorden eenvoudig. Zo hoeft een klant niet opnieuw te vragen of de aanvraag is aangekomen.

Leg daarna de boekingsbevestiging en planning vast. Gebruik dezelfde gegevens in een herinnering en wijs één contactpunt aan voor wijzigingen. Na de shoot volgt een aparte uitleg over galerij, downloadtermijn en hulp.

Maak voor nieuws een vrijwillig formulier. Vraag toestemming voor het onderwerp dat je wilt sturen, bied een afmeldlink en gebruik een portfoliofoto pas na een afzonderlijke vraag. Nabestellingen van prints horen bij klanten die daarvoor informatie willen ontvangen.

Kies tot slot een tool die past bij je berichtsoorten, je lijst en de manier waarop je werkt. Houd service en nieuwsbrief uit elkaar en schrijf elke mail voor het moment waarop de klant hem opent.