Gids voor podcastmakers

E-mail voor podcastmakers

Gebruik e-mail om een nieuwe aflevering met shownotes aan te kondigen, een gast voor te bereiden en luisteraarsvragen te verzamelen. Een eigen lijst geeft ook ruimte voor sponsorvermeldingen, supporterscontent en uitnodigingen voor een liveshow, zolang iedere ontvanger toestemming gaf en zich eenvoudig kan afmelden.

Vier vaste momenten in je productie

Nieuwe aflevering

Begin met de titel van de aflevering, een korte aanleiding en een link naar de shownotes. Benoem een sponsor als advertentie en houd de uitnodiging voor reacties apart.

Gastvoorbereiding

Stuur de opnamedatum, een lijst met onderwerpen en de manier waarop de gast vragen kan beantwoorden. Een herinnering hoort bij de afspraak en niet bij de nieuwsbrief.

Vragen verzamelen

Vraag luisteraars om één vraag in te sturen en leg uit in welke aflevering je die kunt behandelen. Gebruik hun adres alleen voor het doel waarvoor zij het deelden.

Liveshow en supporters

Nodig mensen uit voor een event en label een sponsorvermelding duidelijk als advertentie. Stuur premium- of supporterscontent alleen naar wie zich daarvoor aanmeldde.

Houd iedere mail herkenbaar

Een aankondiging van een nieuwe aflevering werkt het best met één duidelijke link naar de shownotes. Zet de publicatiedatum en de titel in de onderwerpregel en schrijf een korte inleiding die past bij wat de luisteraar hoort. Een sponsorvermelding staat zichtbaar bij het betaalde onderdeel en krijgt het woord advertentie.

Voor een gast is een aparte productiemail overzichtelijker dan een bericht aan je hele lijst. Zet daarin de tijdzone, de duur van de opname en de vragen die voorbereiding vragen. Vraag de gast om wijzigingen via hetzelfde antwoordadres door te geven.

Luisteraarsvragen kun je verzamelen met een formulier of met een antwoord op de mail. Leg uit dat je een vraag kunt voorlezen en vraag toestemming als je de naam wilt noemen. Verwijder adressen die je niet nodig hebt voor de opvolging.

Premium- en supporterscontent hoort bij een eigen toestemming. Maak duidelijk welke berichten iemand ontvangt, geef een afmeldlink en laat het stopzetten van de nieuwsbrief losstaan van toegang tot een al afgesproken aankoop.

Een liveshow of ander event krijgt een uitnodiging met datum, plaats en inschrijflink. Stuur praktische herinneringen alleen aan ingeschreven bezoekers. Een gewone nieuwsbrief gaat uitsluitend naar mensen die daarvoor toestemming gaven.

Prijzen per tool

ToolPrijs en basisGratis optie
Kit$33 bij 1.000 abonnees jaarlijks (gratis tot 10.000)gratis tot 10.000
Brevo$9 voor 5.000 e-mails (gratis 300 per dag)gratis 300 per dag
ActiveCampaign$15 bij 1.000 contacten (jaarlijkse betaling; Starter 1 gebruiker)—
Intercom$39 per seat maandelijks ($29 jaarlijks; 14 dagen proef)14 dagen proef
MailerLite$12 bij 500 abonnees (gratis 250 abonnees / 2.500 e-mails per maand)gratis 250 abonnees / 2.500 e-mails per maand
Loops$99 bij 9.998 abonnees (gratis 4.000 verzendingen per rollende 30 dagen)gratis 4.000 verzendingen per rollende 30 dagen
Klaviyo$20 bij 500 profielen (gratis 250 profielen)gratis 250 profielen
Drip$39 tot 2.500 contacten (14 dagen proef)14 dagen proef
HubSpot$7 per seat (gratis tools)gratis tools
Customer.io$100 maandelijks bij 5.000 profielen (geen gratis plan)geen gratis plan
Moosend$9 bij 500 contacten ($7 jaarlijks; 30 dagen proef)30 dagen proef
Encharge$99 ($79 jaarlijks) tot 2.000 abonnees—
Mailchimp$20 bij 500 contacten (gratis 250)gratis 250

Tools voor je podcastmails

1

Voor makers die hun afleveringen rond een eigen publiek delen.

$33 bij 1.000 abonnees jaarlijks (gratis tot 10.000) Ideaal voor: Een show met een nieuwsbrief en betaalde extra’s

Kit biedt landingspagina’s en formulieren, tagging en segmentatie, sequenties vanaf Creator, digitale producten en abonnementen verkopen.

Laat iemand na inschrijving kiezen tussen afleveringsnieuws en supportersupdates.

2

Een aparte route voor serviceberichten en showupdates.

$9 voor 5.000 e-mails (gratis 300 per dag) Ideaal voor: Podcasts met losse uitnodigingen en bevestigingen

Brevo biedt marketingautomatisering, transactionele e-mail en A/B-tests.

Bevestig een inschrijving voor een liveshow en vraag apart toestemming voor de nieuwsbrief.

3

Een korte opvolging rond een opname.

$15 bij 1.000 contacten (jaarlijkse betaling; Starter 1 gebruiker) Ideaal voor: Makers die meerdere contactmomenten per gast plannen

ActiveCampaign biedt e-mailmarketing en marketingautomatisering in Starter (5 acties per automatisering).

Stuur na een gastaanvraag een bevestiging, een vraag voor voorbereiding en een herinnering aan de opnamedatum.

4

Een inbox voor vragen van luisteraars en gasten.

$39 per seat maandelijks ($29 jaarlijks; 14 dagen proef) Ideaal voor: Een team dat reacties per medewerker verdeelt

Intercom biedt gesprekken en klantenservice per seat.

Gebruik een herkenbaar antwoordadres voor een vraag over een aflevering en verwijs voor privégegevens naar een afgesproken kanaal.

5

Een overzichtelijke verzending voor het wekelijkse ritme.

$12 bij 500 abonnees (gratis 250 abonnees / 2.500 e-mails per maand) Ideaal voor: Shows die shownotes en een agenda delen

MailerLite biedt e-mailautomatisering, landingspagina’s en websites, formulieren, digitale producten, A/B-tests.

Zet bovenaan de nieuwe aflevering, voeg de shownotes-link toe en houd de rest van de mail kort.

6

Transactionele verzending na een formulier.

$99 bij 9.998 abonnees (gratis 4.000 verzendingen per rollende 30 dagen) Ideaal voor: Een bevestiging voor gast of eventinschrijving

Loops biedt transactionele verzending.

Verstuur na een ingevuld gastformulier een ontvangstbericht met het afgesproken antwoordpunt.

7

Voorkeuren voor verschillende soorten showberichten.

$20 bij 500 profielen (gratis 250 profielen) Ideaal voor: Een netwerk met meerdere programma’s of formats

Klaviyo biedt profielen, e-mail en mobiele berichten.

Laat een luisteraar afzonderlijk kiezen voor afleveringen, liveshows of supportersinformatie.

8

Een route die meebeweegt met een vraag van een luisteraar.

$39 tot 2.500 contacten (14 dagen proef) Ideaal voor: Shows met verschillende onderwerpen en publieksgroepen

Drip biedt dynamische segmenten, onsite campagnes en workflows.

Gebruik een korte route voor een ingezonden vraag en stop die zodra het antwoord in een aflevering verscheen.

9

Kleine geautomatiseerde stappen rond een opname.

$7 per seat (gratis tools) Ideaal voor: Een productieproces met vaste herinneringen

HubSpot biedt e-mailautomatisering in Starter met maximaal 10 geautomatiseerde acties en gratis tools.

Plan een herinnering voor de gast en een tweede bericht voor het controleren van de shownotes-link.

10

Customer.io

customer.io →

Een visuele volgorde voor gebeurtenissen in je show.

$100 maandelijks bij 5.000 profielen (geen gratis plan) Ideaal voor: Een team dat inschrijvingen en vragen als gebeurtenissen bijhoudt

Customer.io biedt een visuele workflowbouwer.

Laat een bevestigde eventinschrijving een praktische mail starten en sluit de reeks na het event.

11

Een rustig publicatieritme voor je vaste rubriek.

$9 bij 500 contacten ($7 jaarlijks; 30 dagen proef) Ideaal voor: Een onafhankelijke maker met een terugkerende nieuwsbrief

Noem in elke aankondiging de aflevering, de shownotes-link en de datum van een volgende liveshow.

Zet onderaan een duidelijke afmelding die alleen de vrijwillige nieuwsbrief stopt.

12

Een bericht na een afgesproken gebeurtenis.

$99 ($79 jaarlijks) tot 2.000 abonnees Ideaal voor: Een show met een eenvoudige reeks rond events

Encharge biedt berichten op basis van gebeurtenissen.

Laat een bevestigde aanmelding voor een liveshow een mail sturen met plaats, tijd en praktische informatie.

13

Een lijst waarin luisteraars hun eigen onderwerp kiezen.

$20 bij 500 contacten (gratis 250) Ideaal voor: Shows met afleveringen voor meerdere interesses

Mailchimp biedt doelgroepsegmentatie, marketingautomatisering en A/B-tests.

Vraag bij inschrijving welk format iemand wil volgen en bewaar die keuze naast de toestemming.

Veelgestelde vragen

Wat zet ik in een aankondiging van een aflevering?

Noem de titel, een korte aanleiding en de shownotes-link. Voeg een zichtbare sponsorvermelding toe als er betaald is voor aandacht en zet een afmeldlink onderaan.

Hoe bereid ik een gast per e-mail voor?

Stuur tijd, tijdzone, duur, gespreksonderwerpen en een antwoordadres. Houd deze productiemail los van de nieuwsbrief voor luisteraars.

Mag ik vragen van luisteraars bewaren?

Bewaar alleen wat nodig is om de vraag te behandelen. Vraag toestemming om een naam te noemen en gebruik het adres niet voor andere berichten.

Wie ontvangt supporterscontent?

Alleen mensen die zich daarvoor aanmeldden. Beschrijf bij inschrijving welke berichten erbij horen en bied een eenvoudige afmelding.

Een eenvoudige verzendroute

Noteer bij elk contactmoment het doel: aflevering, gast, vraag, sponsor, supporterscontent of event. Schrijf vervolgens één bericht met een herkenbare afzender en één volgende stap.

Bewaar toestemming bij de juiste lijst en laat een afmelding direct de vrijwillige nieuwsbrief stoppen. Controleer voor verzending de shownotes-link, de datum van de opname en de tekst van een advertentievermelding.

Plan na het event geen extra berichten zonder nieuwe toestemming. Zo blijft de lijst bruikbaar voor de volgende aflevering en weten luisteraars waarom zij een mail ontvangen.