Gids voor product-led growth

E-mail voor zelfbedienings-SaaS

In een product-led growth SaaS gebeurt de eerste ervaring in het product. E-mail maakt de volgende handeling zichtbaar: een account starten, een eerste resultaat bereiken, een collega uitnodigen of begrijpen wat een upgrade kost.

Vier momenten om vooraf af te spreken

Aanmelding en eerste handeling

Bevestig de zelfbedieningsaanmelding en wijs precies één taak in het product aan. Leg uit waar iemand hulp vindt als die taak niet lukt.

Activatie in de werkruimte

Laat een afgerond activatiemoment een korte uitleg over de volgende stap geven. Stop de uitleg wanneer die handeling al is gedaan.

Samenwerken en grenzen

Begeleid het uitnodigen van teamleden en meld een limiet bij een gratis plan met de echte optie voor hulp of uitbreiding.

Berichten en toestemming

Houd changelog, feedbackverzoek en marketingkeuze uit elkaar. Een afmelding werkt direct voor het berichttype waarvoor iemand koos.

Maak iedere mail herkenbaar

Begin na een geldige aanmelding met een dienstbericht. Vermeld waarom de ontvanger de mail krijgt, welke handeling nu telt en via welk adres een vraag kan worden gesteld. Een promotionele toestemming is hierbij een aparte keuze.

Gebruik het activatiemoment dat jouw product zelf kent. Als iemand een werkruimte maakt, een bestand importeert of een uitnodiging verstuurt, kan de volgende uitleg daarop aansluiten. Vermijd een lange lijst met knoppen; één volgende stap helpt iemand verder.

Gebruiksgebaseerde tips horen bij het product. Meld wat iemand al heeft gedaan en geef daarna een praktische aanwijzing. Stop een reeks wanneer de taak klaar is, wanneer een account wordt gesloten of wanneer de ontvanger zich afmeldt.

Een gratis plan kan een limiet bereiken. Schrijf dan de actuele grens, de prijsbasis van je eigen product en de route naar hulp op. Laat een upgrade-uitleg de echte prijs tonen en geef ruimte om eerst vragen te stellen.

Productupdates en een changelog zijn vrijwillige berichten. Vraag afzonderlijk om toestemming, vraag feedback zonder druk en zet de afmeldlink zichtbaar neer. Nodig teamleden uit met een dienstbericht dat bij de accountactie hoort.

Prijzen per tool

ToolPrijs en basisGratis optie
Userlist$149 tot 10.000 gebruikers—
Loops$99 bij 9.998 abonnees (gratis 4.000 verzendingen per rollende 30 dagen)gratis 4.000 verzendingen per rollende 30 dagen
Customer.io$100 maandelijks bij 5.000 profielen (geen gratis plan)geen gratis plan
Encharge$99 ($79 jaarlijks) tot 2.000 abonnees—
Brevo$9 voor 5.000 e-mails (gratis 300 per dag)gratis 300 per dag
ActiveCampaign$15 bij 1.000 contacten (jaarlijkse betaling; Starter 1 gebruiker)—
MailerLite$12 bij 500 abonnees (gratis 250 abonnees / 2.500 e-mails per maand)gratis 250 abonnees / 2.500 e-mails per maand
Drip$39 tot 2.500 contacten (14 dagen proef)14 dagen proef
Kit$33 bij 1.000 abonnees jaarlijks (gratis tot 10.000)gratis tot 10.000
Intercom$39 per seat maandelijks ($29 jaarlijks; 14 dagen proef)14 dagen proef
Klaviyo$20 bij 500 profielen (gratis 250 profielen)gratis 250 profielen
Mailchimp$20 bij 500 contacten (gratis 250)gratis 250

Tools voor productgerichte SaaS-teams

1

Lifecycle-berichten voor accounts die zelfstandig groeien.

$149 tot 10.000 gebruikers Ideaal voor: B2B-producten met gebruikers en bedrijfsaccounts

Userlist biedt lifecycle-e-mail en in-app berichten, met segmenten voor gebruikers en bedrijven.

Gebruik een apart bericht voor een beheerder die een teamlid uitnodigt en voor een collega die de uitnodiging accepteert.

2

Een vaste afzender voor berichten die bij het product horen.

$99 bij 9.998 abonnees (gratis 4.000 verzendingen per rollende 30 dagen) Ideaal voor: Teams die service en aankondigingen vanuit het product versturen

Loops biedt transactionele verzending en onbeperkt versturen naar abonnees op betaalde plannen.

Stuur een bevestiging nadat iemand een werkruimte heeft gemaakt en houd een aankondiging over een nieuwe functie herkenbaar als productbericht.

3

Customer.io

customer.io →

Een route die reageert op wat iemand in de dienst doet.

$100 maandelijks bij 5.000 profielen (geen gratis plan) Ideaal voor: Technische teams met meerdere activatiemomenten

Customer.io biedt een visuele workflowbouwer.

Koppel een eerste import aan uitleg over de volgende handeling en bied een antwoordadres wanneer een stap niet lukt.

4

Berichten die een gebeurtenis in je product begrijpelijk maken.

$99 ($79 jaarlijks) tot 2.000 abonnees Ideaal voor: SaaS-teams die gebeurtenisgestuurde berichten nodig hebben

Encharge biedt berichten op basis van gebeurtenissen.

Laat een voltooid activatiemoment een korte vervolgmail starten en sluit de route zodra iemand zich afmeldt.

5

Eén plek voor noodzakelijke productmail en gekozen nieuws.

$9 voor 5.000 e-mails (gratis 300 per dag) Ideaal voor: Teams met serviceberichten naast een vrijwillige updatebrief

Brevo biedt marketingautomatisering, transactionele e-mail en A/B-tests.

Houd de uitleg na een limietmelding los van een productupdate waarvoor iemand afzonderlijk toestemming gaf.

6

Een reeks die een gebruiker naar de volgende taak begeleidt.

$15 bij 1.000 contacten (jaarlijkse betaling; Starter 1 gebruiker) Ideaal voor: Kleine teams met een korte productroute

ActiveCampaign biedt e-mailmarketing en marketingautomatisering in Starter (5 acties per automatisering).

Reserveer de acties voor de aanmelding, het eerste resultaat en een hulpbericht.

7

Een duidelijke start voor een kleine lijst.

$12 bij 500 abonnees (gratis 250 abonnees / 2.500 e-mails per maand) Ideaal voor: Zelfbedieningsproducten die een eenvoudige reeks publiceren

MailerLite biedt e-mailautomatisering, landingspagina’s en websites, formulieren en A/B-tests.

Laat een formulier apart vragen naar toestemming voor productnieuws en stuur na een aanmelding alleen de uitleg die bij het account hoort.

8

Aandacht voor verschillende gebruikspaden in dezelfde dienst.

$39 tot 2.500 contacten (14 dagen proef) Ideaal voor: Producten met meerdere soorten gebruikersgedrag

Drip biedt dynamische segmenten, onsite campagnes en workflows.

Maak een rustige route voor iemand die een eerste project start en een andere voor iemand die een collega uitnodigt; geef ieder één volgende handeling.

9

Formulieren en uitleg voor een product met eigen kennis.

$33 bij 1.000 abonnees jaarlijks (gratis tot 10.000) Ideaal voor: SaaS-teams die productuitleg rond een inschrijving delen

Kit biedt landingspagina’s en formulieren, tagging en segmentatie, en sequenties vanaf Creator.

Gebruik een formulier voor een vrijwillige productbrief en houd de uitleg over accountgebruik bij de noodzakelijke serviceberichten.

10

Hulp voor een gebruiker die in de dienst een vraag tegenkomt.

$39 per seat maandelijks ($29 jaarlijks; 14 dagen proef) Ideaal voor: Teams die gesprekken en hulp per seat organiseren

Intercom biedt gesprekken en klantenservice per seat.

Noem in een limietmelding waar iemand de huidige grens ziet en bied een gesprek aan zonder de toegang kunstmatig te blokkeren.

11

Profielen voor e-mail en mobiele berichten met eigen keuzes.

$20 bij 500 profielen (gratis 250 profielen) Ideaal voor: Producten die meerdere berichtvoorkeuren naast elkaar leggen

Klaviyo biedt profielen, e-mail en mobiele berichten.

Laat iemand apart kiezen voor productupdates en algemene tips; gebruik de gekozen voorkeuren ook bij een verzoek om feedback.

12

Een overzichtelijke lijst voor service en vrijwillig nieuws.

$20 bij 500 contacten (gratis 250) Ideaal voor: Teams die hun berichtsoorten helder willen scheiden

Mailchimp biedt doelgroepsegmentatie, marketingautomatisering en A/B-tests.

Zet een uitnodiging voor een teamlid bij de accountactie en plaats een afmeldlink in iedere vrijwillige productbrief.

Veelgestelde vragen

Wanneer verstuur ik de eerste mail?

Stuur na een geldige zelfbedieningsaanmelding een dienstbericht met één concrete eerste handeling. Geef een antwoordadres voor vragen en houd marketingtoestemming apart.

Wat is een bruikbaar activatiemoment?

Kies een handeling die laat zien dat de gebruiker waarde in het product heeft ervaren, zoals een eerste resultaat of een uitnodiging aan een teamlid.

Hoe schrijf ik over een gratis limiet?

Noem de huidige grens, de echte prijsbasis van je eigen product en de plek waar iemand hulp krijgt. Laat de ontvanger zelf beslissen over een uitbreiding.

Welke toestemming heb ik nodig?

Een noodzakelijke productmail volgt uit de accountactie. Vraag apart toestemming voor changelog, feedbackverzoeken of andere marketing en verwerk afmelden direct.

Een rustige route van start naar gebruik

Noteer eerst de accountactie en het activatiemoment dat je wilt ondersteunen. Schrijf daarna één dienstbericht dat de volgende handeling uitlegt en een echt antwoordkanaal biedt.

Voeg alleen een gebruiksgebaseerde tip toe wanneer de productactie die tip relevant maakt. Stuur bij een limiet de actuele grens en de prijsbasis van je eigen product, zonder druk op een beslissing.

Plan een aparte toestemming voor productupdates en feedback. Controleer de afmeldlink, de stopvoorwaarde en de uitleg voor het uitnodigen van teamleden voordat je de berichten vrijgeeft.